Ārējo sienu siltināšana no telpu iekšpuses ar Multipor

Multipor

Multipor ir masīvas minerālās plāksnes, kas izgatavotas no viegla šūnbetona ar siltumvadāmības koeficientu λ = 0,045 W/mK. To pielietošana ļauj uzlabot sienu siltumizolāciju. Augstā tvaika caurlaidība, ar vienlaicīgu spēju uzsūkt ūdens tvaikus, ļauj izmantot Multipor plāksnes bez tvaika izolācijas lietošanas.

Multipor

Celtniecībā visai bieži ir gadījumi, kad sienu siltumizolāciju ir iespējams izveidot tikai no telpu iekšpuses. Pirmkārt, šī problēma attiecas...... uz ēkām, kas ir arhitektūras pieminekļi un ......tāpēc nav pieļaujama ārējās fasādes izskata maiņa.

Tas pats attiecas arī uz ēkām, kas tiek izmantotas periodiski un kuras ir ātri jāapsilda. Tādos gadījumos, ar mērķi uzlabot sienu siltumizolācijas īpašības, nepieciešams siltumizolāciju veidot no telpu iekšpuses.

Ūdens tvaiki, kas atrodas iekštelpas gaisā, iekļūst Multipor slānī, kur tie gada pirmajos mēnešos kondensējas. Vasaras mēnešos notiek uzkrātā kondensāta iztvaikošana iekštelpas gaisā. Aprēķini rāda, ka kondensāta uzkrāšanās un iztvaikošana Multipor plāksnēs neizraisa ūdens ilgtermiņa uzkrāšanos sienā, līdz ar to nerada ilglaicīgu siltumizolācijas parametru samazināšanās risku un mikroorganismu attīstību.

Aprēķini ir veikti Centrālās Polijas klimatiskajos apstākļos pie šādiem ārējiem apstākļiem: temperatūra 20°C, relatīvais gaisa mitrums 55%.

Ārējo sienu siltināšana no telpu iekšpuses ar Multipor