Privatumo teisės

 

Privātuma aizsardzība

Informācija par datu aizsardzību – Tīmekļa vietne

Laipni lūdzam mūsu mājas lapā. Mūsu galvenais mērķis ir aizsargāt Jūsu personas datus un ievērot attiecīgos noteikumus par personas datu aizsardzību, jo īpaši vispārējo ES datu aizsardzības regulu („FPDAR”) un Polijas noteikumus par personas datu aizsardzību.

Ar šo informāciju datu aizsardzības jomā mēs izskaidrojam, kādu informāciju (ieskaitot personas datus) mēs apstrādājam saistībā ar Jūsu apmeklējumu mūsu vietnē un mūsu digitālā piedāvājuma izmantošanu („Tīmekļa vietne”).

Informācija par personas datu aizsardzību biznesa partneriem.

Informācija par personas datu aizsardzību mārketinga nolūkos klientiem.

Tīmekļa vietne www.ytong–silka.pl

Kas ir atbildīgs par personas datu apstrādi?

Atbildīgais administrators par personas datu apstrādi ir XELLA Polska Sp. z o.o. (SIA), ul. Komitetu Obrony Robotników 48, 02–146 Warszawa, odo–polska@xella.com. Visi šajā informācijā izmantotie izteicieni, kā piemēram „mēs”, „mūs” utt. apzīmē atsauces uz iepriekš minēto subjektu.

Pēc kādiem noteikumiem mēs vadāmies?

Lai nodrošinātu atbilstību attiecīgajiem noteikumiem par personas datu aizsardzību, mēs apstrādājam Jūsu personas datus tikai, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu vai citu likumā paredzētu pamatu. Tas attiecas arī uz personas datu apstrādi mārketinga nolūkos.

Šajā tīmekļa vietnē mēs varam apkopot informāciju, kas neļauj mums izdarīt nekādus tiešus secinājumus par Jūsu personu. Atsevišķos gadījumos, īpaši saistībā ar citiem datiem, šo informāciju tomēr var uzskatīt par „personas datiem” – personas datu aizsardzības noteikumu izpratnē. Šajā tīmekļa vietnē mēs varam arī apkopot informāciju, kas padara neiespējamu Jūsu tiešu vai netiešu identificēšanu; šādi gadījumi aptver, piemēram, uzkrātās informācijas apkopošanu par visiem šīs vietnes lietotājiem apkopotu.

Kādi dati tiek apstrādāti?

Piekļuve mūsu vietnei ir iespējama, bez Jūsu personas datu ievadīšanas (piemēram, jūsu vārda un uzvārda, pasta adreses vai e–pasta adreses). Arī šajā gadījumā mums ir jāapstrādā konkrēta informācija, lai Jūs varētu piekļūt mūsu tīmekļa vietnei. Turklāt, šajā vietnē mēs izmantojam un instalējam trešās puses funkcijas („sociālie spraudņi”).

Log – datnes: Ja Jūs apmeklējat šo mājas lapu mūsu tīmekļa serveris automātiski saglabā domēna nosaukumu vai pieprasītāja datora IP adresi (parasti Jūsu interneta piegādātājs), ieskaitot Jūsu vizītes datumu, stundu un laika, Jūsu apmeklētās apakšlapas/URL un informāciju par lietojumprogrammām un gala ierīcēm, kuras Jūs izmantojat mūsu lapu pārlūkošanai.

Sīkdatnes: Līdzīgi kā daudzi citi tīmekļa vietnes operatori, lai padarītu mūsu mājas lapu iespējami draudzīgāku lietotājam, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazas teksta datnes, kas tiek glabātas Jūsu pārlūkprogrammā. Šīs datnes palīdz mums atpazīt noteiktas mūsu apmeklētāju vēlmes, pārlūkojot internetu un attiecīgi pārveidojot mūsu vietni. Lielākā daļa sīkdatņu, ko mēs izmantojam, ir sesijas datnes. Tās automātiski tiek dzēstas, kad beidzas Jūsu apmeklējums vietnē. Tomēr mēs izmantojam arī pastāvīgas sīkdatnes. Tās izmanto, lai uzlabotu norādījumus lietotājam. Mūsu sīkdatnes neuzkrāj nekādus personas datus vai nav derīgas Jūsu identificēšanai trešo pušu tīmekļa vietnēs. Jūs varat izmantot šādus pārlūka iestatījumus, lai tā informētu Jūs par sīkdatņu izvietošanu, lai to izmantošana no Jūsu puses būtu atklāta. Principā Jūs varat arī atteikties piekrist sīkdatņu lietošanai, izmantojot Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus. Tomēr tas var būt saistīts ar iespēju liegt Jums izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas.

Tīmekļa vietnes analīze, izmantojot Google Analytics: Mūsu vietnē izmantojam Google Analytics, tīkla analīzes servisa sabiedrības Google Inc., 1600 Amphitheater Parkway, Mountain View, CA 94043, ASV („Google”) ar mērķi pastāvīgi uzlabot mūsu vietni. Google Analytics izmanto sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā, un ļauj veikt Jūsu tīmekļa vietnes izmantošanas analīzi. Sīkdatnēs iegūtā informācija par šīs vietnes izmantošanu no Jūsu puses, parasti tiek nosūtīta uz Google serveri Eiropā (vai valstī, kas pieder Eiropas Ekonomikas zonai), lai anonimizētu IP adresi, tādējādi izslēdzot iespēju saistīt to ar konkrētu personu. Pēc anonimizācijas, saīsināta IP adrese tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur tiek glabāta. Pilnā IP adrese tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tiek uzglabāta tikai izņēmuma gadījumos. Šī tīmekļa vietne izmanto Google Analytics ar paplašinājumu anonīmai IP adrešu apkopošanai (tā saucamā IP maskēšanai). Google mūsu vārdā izmantos apkopoto informāciju, lai novērtētu Jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, izveidotu kopsavilkuma pārskatus par darbību vietnē un veiktu citus pakalpojumus, kas saistīti ar tīmekļa vietnes izmantošanu. IP adrese, ko Jūsu pārlūkprogramma pārsūta saistībā ar Google Analytics lietošanu, nav saistīta ar citiem Google datiem. Jūs varat atteikties no sīkdatņu izmantot, izvēloties atbilstošus iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Tomēr jāatceras, ka tas var liegt Jums iespēju pilnībā izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas. Jūs arī varat novērst datu apkopošanu Google, kas iegūti no sīkdatnēm, saistībā ar Jūsu tīmekļa vietnes izmantošanu (tostarp Jūsu IP adresi) un šādu datu apstrādi no Google puses, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammā spraudni, kas ir pieejama šajā adresē: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=pl.

Jūs varat izmantot arī tālāk minēto saiti, lai nepieļautu, datu sūtīšanu vai apstrādi izmantojot Google:

Lai izrakstītos, lūdzu, noklikšķiniet šeit.

Šādā veidā iestatīta „opt–out” veida sīkdatne novērš turpmāku Jūsu datu apkopošanu, kad apmeklējat šo tīmekļa vietni. Plašāku informāciju par datu aizsardzību Google Analytics pakalpojumā varat atrast šādā adresē: https://www.google.com/analytics/terms/pl.html un https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=pl

Google Remarketing: Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam arī Google Remarketing funkciju. Tas ļauj lietotājiem rādīt mērķtiecīgas reklāmas atbilstoši viņu interesēm, pamatojoties uz darbībām, ko lietotājs veica iepriekšējās mūsu vietnes apmeklējuma reizēs. Ja lietotājs ir piekritis Google pakalpojumiem, viņa apmeklējumi tiks reģistrēti arī daudzās viņa ierīcēs. Šāda veida reklāmas tiek rādītas tikai Google reklamēšanas vietās – Google AdWords ietvaros vai Google reklāmas tīklā (Google Display Network). Google izmanto sīkdatnes, lai analizētu tīmekļa vietnes darbību, kas kalpo par pamatu, lai demonstrētu reklāmas, kas ir pielāgotas lietotāja interesēm. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai reģistrētu konkrētas vietnes apmeklējumus un anonīmus datus par tās izmantošanu. Netiek saglabāti nekādi personas dati par apmeklētājiem, kas apmeklē šādas vietnes. Ja pēc tam Jūs apmeklējat citu lapu, kas pieder Google reklāmas tīklam, Jūs redzēsit reklāmas, kas, ar lielu varbūtību, būs saistītas ar iepriekš apskatītajiem produktiem vai informācijas apgabaliem. Jūs varat neatgriezeniski atspējot Google sīkdatnes – pārejiet uz tālāk norādīto adresi un pēc tam lejupielādējiet un instalējiet īpašo spraudni: https://www.google.com/settings/ads/plugin. Jūs varat arī atspējot sīkdatnes trešajām personām – šim nolūkam apmeklējiet organizācijas Network Advertising Initiative vietni: http://www.networkadvertising.org/choices/aufrufen un izmantojiet tajā ietverto informāciju. Lai iegūtu papildinformāciju par Google Remarketing apkalpošanu un Google konfidencialitātes politiku, lūdzu, apmeklējiet adresi: http://www.google.com/privacy/ads/.

DoubleClick: Mēs izmantojam arī DoubleClick pakalpojumu, ko tāpat nodrošina Google, pateicoties tam, mēs varam demonstrēt reklāmas atbilstoši Jūsu interesēm. Lietotāja pārlūkprogrammai Google piešķir lietotāja identifikācijas numuru (ID), lai pārbaudītu, kādas reklāmas tiek rādītas pārlūkprogrammā un kuras reklāmas lietotāju ir ieinteresējušas. Sīkdatnēs nav nekādu personas datu. Sīkdatņu izmantošana DoubleClick pakalpojuma ietvaros ļauj Google un partneru vietnēm izvēlēties tikai reklāmas, kas tiek rādītas, pamatojoties uz iepriekšējām mūsu vietnes vai citu vietņu apmeklējumiem. Sīkdatnēs iegūto informāciju Google sūta serverim Amerikas Savienotajās Valstīs, kur to analizē un saglabā. Google nosūta datus trešajām personām tikai saistībā ar tiesiskajiem noregulējumiem vai pieprasītās datu apstrādes ietvaros. Google neapkopo Jūsu datus ar citiem Google savāktajiem datiem. Jūs varat atteikties no sīkdatņu apkalpošanas, izvēloties atbilstošos iestatījumus savā pārlūkprogrammā. Turklāt Jūs varat neļaut Google apkopot datus, kas iegūti no sīkdatnēm un kas saistīti ar lietotāja aktivitātēm vietnē, kā arī neļaut Google apstrādāt šos datus, lejupielādējot un instalējot pārlūkprogrammas spraudni, kas pieejams vietnē: https://adssettings.google.com/u/0/authenticated?hl=en–GB (punktā: Double–Click deaktivizācijas paplašinājums). Jūs varat arī atspējot sīkdatnes vietnē DoubleClick tīmekļa vietnē Digital Advertising Alliance, kas pieejama adresē: http://optout.aboutads.info.

Facebook Piksel: Mūsu tīmekļa vietnē mēs izmantojam rīku Facebook Piksel, ko piegādājusi firma Facebook, Inc. (1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, Amerikas Savienotās Valstis – www.facebook.com – „Facebook”). Facebook Pixel ļauj jums izsekot lietotāju uzvedību pēc tam, kad tie tika novirzīti uz kādu no mūsu mājas tīmekļa vietnēm pēc noklikšķināšanas Facebook reklāmā. Šis process tiek izmantots, lai novērtētu Facebook reklāmas efektivitāti, kas saistīta ar statistikas un tirgus izpēti, un var palīdzēt jums optimizēt turpmāko reklāmu darbību. Savāktie dati ir mums anonīmi, tādēļ mēs nevaram iegūt nekādu informāciju par lietotāju identitāti; turklāt mēs nepārsūtam Facebook nekādus personas datus. Savukārt, Facebook uzglabā un apstrādā tādus datus, un tāpēc ir iespējama savienošana ar lietotāja profilu, un Facebook var izmantot šos datus saviem reklāmas mērķiem saskaņā ar tās Noteikumiem attiecībā uz datiem: (https://www.facebook.com/about/privacy/). Jūs varat iespējot Facebook un tā partneriem demonstrēt reklāmas Facebook un ārpus tā. Šim nolūkam Jūsu datorā var tikt saglabāta sīkdatne. Ja Jūs esat Facebook biedrs un nevēlaties, lai Facebook apkopotu datus par Jums izmantojot rīku Pixel Facebook un saistīt datus ar biedru datiem, kas saglabāti uz Facebook, Jūs varat nepiekrītat Pixel Facebook izmantošanu, noklikšķinot šeit.

LinkedIn Conversion Tracking: Mūsu vietnē mēs izmantojam LinkedIn Corporation (2029 Stierlin Court, Mountain View, CA 94043, Amerikas Savienotās Valstis – www.linkedin.com – „LinkedIn”) piedāvātās tehnoloģijas konversijas analīzei un izsekošanai. Pateicoties šai tehnoloģijai, mēs varam rādīt reklāmas, ņemot vērā lietotāju intereses. No LinkedIn mēs arī saņemam apkopotus un anonīmus ziņojumus par interesi par reklāmu un informāciju par lietotāju aktivitātēm mūsu vietnē. Vairāk informācijas par datu aizsardzību firmā LinkedIn atrodama šādā adresē: https://www.linkedin.com/legal/privacy–policy#choices–oblig. Jūs varat nepiekrist veikt LinkedIn Jūsu aktivitāšu analīzi un reklāmu rādīšanu, kas pamatojas uz jūsu interesēm – lai to izdarītu, noklikšķiniet taustiņu „Atteikties no LinkedIn” (LinkedIn biedriem) vai „Atteikties” (citiem lietotājiem) uz šādu adresi: https://www.linkedin.com/psettings/guest–controls/retargeting–opt–out.

Darbības analīze, izmantojot Mouseflow: Mūsu mājas lapā mēs izmantojam Mouseflow ApS sniegto Mouseflow analīzes rīku (Flaesketorvet 68, 1711 Kopenhāgena, Dānija), ar kura starpniecību mēs reģistrējam nejauši izvēlētu apmeklējumu (tikai ar anonīmu IP adresi). Tā veidojas peles kustības, klikšķu un tastatūras izmantošanas protokoli, kas ļauj parādīt nejauši izvēlētus atsevišķus apmeklējumus šajā lapā, tā saukto atveidošanas sesiju formā un to novērtēšanu tā sauktajā siltuma kartes formā. Šo darbību mērķis ir ieviest potenciālos uzlabojumus šajā vietnē. Mouseflow apkopotie dati nav personas dati, un tie netiek nodoti trešajām personām. Savāktie dati tiek glabāti un apstrādāti Eiropas Savienībā. Ja Jūs nevēlaties, lai dati no Jūsu apmeklējumiem tīmekļa vietnēs tiktu uzglabāti Mouseflow, Jūs varat tam nepiekrist attiecībā uz visām tīmekļa vietnēm, kas izmanto Mouseflow, lietojot šādu adresi: https://mouseflow.de/opt–out/.

Facebook sociālais spraudnis: Mūsu tīmekļa vietnē esam izveidojuši taustiņu sociālajam tīklam Facebook (1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, ASV – www.facebook.com). Facebook taustiņus var identificēt ar Facebook logotipu vai tekstu „Es mīlu to!”.

Kā šīs vietnes operatoram, mums nav zināms pārsūtīto datu saturs vai to izmantošana ar Facebook starpniecību. Mēs nezinām, kad un kādu taustiņu Jūs noklikšķināsit. Plašāku informāciju par to, kā Jūs izmantojat savus datus ar Facebook starpniecību, varat atrast Facebook Konfidencialitātes politikā [http://de–de.facebook.com/policy.php#] .

Twitter taustiņš: Mūsu Tīmekļa vietne izmanto Twitter servisa taustiņus. Šos taustiņus piegādā Twitter Inc, 795 Folsom St., Suite 600, San Francisco, CA 94107, ASV. Tos var atpazīt ar vārdiem „Twitter” vai „Seko” kopā ar stilizētu putna attēlu zilā krāsā. Pateicoties šiem taustiņiem, Jūs varat pārsūtīt mūsu piedāvājuma ziņas vai lapas vai apskatīties pakalpojumu sniedzēju Twitter. Ja apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes apgabalu, kurā ir šāds taustiņš, Jūsu pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Twitter serveriem. Twitter taustiņa saturs tiek nosūtīts tieši no Twitter un Jūsu pārlūkprogrammu. Tātad mums nav ietekmes uz to datu apjomu, ko savāc Twitter, izmantojot šos spraudņus, un mēs informējam Jūs tikai, pamatojoties uz mums pieejamo informāciju. Ja Jūs nospiedīsit šo taustiņu, jūsu IP adrese un mūsu tīmekļa vietnes URL tiks tikai nosūtīti, bet šie dati netiek izmantoti citādi, kā vien taustiņa parādīšanai. Sīkāka informācija par šo tēmu atrodama Twitter datu aizsardzības deklarācijā adresē: http://twitter.com/privacy.

Taustiņš Google+/Youtube: Mūsu tīmekļa vietne izmanto sociālā tīkla Google Plus taustiņu „+1”, ko pārvalda Google Inc, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, Amerikas Savienotās Valstis („Google”). To var atpazīt pēc simbola „+1”, kas ir novietots uz balta lauciņa. Ja apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes apgabalu, kurā ir šāds taustiņš, Jūsu pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Google serveriem. Taustiņa „+1” saturu Google nosūta tieši Jūsu pārlūkprogrammai un instalē vietnē. Tāpēc mums nav nekāda kontrole pār Google iegūto datu apjomu, izmantojot šo taustiņu, taču mēs pieņemam, ka arī Jūsu IP adrese tiek saglabāta. Google datu apkopošanas un turpmākās apstrādes un datu izmantošanas mērķis un apjoms, kā arī Jūsu tiesību un konfidencialitātes iestatījumu apraksts ir atrodami Google konfidencialitātes politikā, taustiņam „+1” adresē: http://www.google.com/intl/de/+/policy/+1button.html un YouTube adresē: https://support.google.com/youtube/topic/2803240?hl=pl&ref_topic=6151248. Ja Jūs esat Google Plus dalībnieks un nevēlaties, lai Google uzkrātu informāciju par Jums ar mūsu tīmekļa vietnes starpniecību un saistītu to ar Google saglabāto informāciju par Jums kā biedru, pirms mūsu mājas lapas apmeklējuma, Jums jāiziet no vietnes Google Plus.

Informācija un ieteikumi

Izmantojot mūsu tīmekļa vietnes saziņas veidlapu, mēs piedāvājam virkni dažādu informācijas un konsultāciju iespēju. Atkarībā no Jūsu izvēlētās opcijas, mēs apstrādājam dažādu personisko informāciju:

 

Saziņa

Ja Jūs sazināties ar mums pa mūsu tīmekļa vietnē norādītajiem kanāliem, mēs apstrādāsim Jūsu ziņojumā ietverto personisko informāciju, lai sniegtu Jums atbildi.

 

Informācija nosūtāma pa pastu / e–pastu

Ja Jūs griezīsieties ar lūgumu par informatīvo materiālu pārsūtīšanu, mēs apstrādāsim Jūsu datus, kas ir ietverti kontakta veidlapā, un satur vismaz Jūsu vārdu un uzvārdu un Jūsu izvēlēto saziņas kanālu (pasts un/vai e–pasts) ar mērķi vienreizējai Jūsu pieprasīto materiālu nosūtīšanai.

 

Konsultācijas pa tālruni

Ja Jūs griezīsieties ar lūgumu saņemt konsultāciju pa tālruni, mēs apstrādāsim Jūsu datus, kas ietverti kontakta veidlapā, un satur vismaz Jūsu vārdu un uzvārdu un tālruņa numuru, lai nodrošinātu vēlamo konsultāciju pa tālruni.

 

Personīgās konsultācijas

Ja Jūs griezīsieties ar lūgumu sniegt personīgo konsultāciju, mēs apstrādāsim Jūsu datus, kas ir ietverti kontakta veidlapā, un satur vismaz Jūsu vārdu un uzvārdu un tālruņa numuru un/vai e–pasta adresi ar mērķi sazināties ar Jums un vienoties par tikšanos personīgas konsultācijas sniegšanai.

 

Elektroniskais biļetens

Ja Jūs abonēsiet mūsu elektronisko biļetenu, mēs apstrādāsim Jūsu datus, kas ir ietverti kontakta veidlapā, un satur vismaz Jūsu vārdu un uzvārdu un e–pasta adresi, ar mērķi nosūtītu Jums mūsu elektronisko biļetenu.

Bez tam, mēs izmantojam citu Jūsu kontakta veidlapā norādīto informāciju (piem. par Jūsu aktivitātēm vai interešu loku), lai nosūtītu Jums saturu, kas pielāgots Jūsu interesēm. Mēs arī analizējam iegūtos datus piegādājot un atgūstot e–pasta ziņojumus apkopotā veidā (piegāžu rādītājs, atvēršanu rādītājs, klikšķu rādītājs, konversiju rādītājs, atteikšanās no biļetena rādītājs, noraidījumu rādītājs), lai veiktu analīzi par veiksmīgu e–pasta ziņojumu nodošanu un izmantošanu. Mēs pārbaudīt datus, kas iegūti Jums atverot un izmantojot šos e–pasta ziņojumus (atvēršanas laiks, klikšķināšana uz hipersaites, lejupielādētie dokumenti), uz šā pamata ar mērķi nodot Jums nākamajos elektroniskajos biļetenos personalizētu informāciju, kas vislabāk ievērtētu Jūsu intereses un vajadzības.

Pasūtījumi tiešsaistē

Mūsu tīmekļa vietnē Jūs varat ievietot pasūtījumu ar nepieciešamību reģistrēties un izveidot kontu. Šajā gadījumā mēs pieprasīsim no Jums informāciju, kas nepieciešama, lai apkalpotu pasūtījumu (tostarp, Jūsu vārds un uzvārds, adrese rēķinu izrakstīšanai vai cita piegādes adrese, e–pasta adrese un nepieciešamā informācija par maksājumiem, piegādes forma un informācija par pasūtījumu) un apstrādātu šo informāciju.

 

Reģistrācija/Konts

Lietotāja reģistrācijas gadījumā – it īpaši, izveidojot lietotāja kontu – mēs savācam un apstrādājam personas datus, kas ir ietverti reģistrācijas veidlapā mūsu tīmekļa vietnē. Mēs varam pieprasīt atkārtotu, iepriekšējās reģistrācijas laikā savākto datu uzrādīšanu (jo īpaši Jūsu identifikācijas nolūkos) un veikt personas datu turpmāku apstrādi, ja Jūs vēlaties izmantot noteiktu saturu mūsu tīmekļa vietnē vai veikt pasūtījumu.

 

Kādiem nolūkiem un uz kāda juridiska pamata mēs apstrādājam Jūsu personas datus?

Mēs apstrādājam personas datus, kas iespējams ietverti log datnēs, lai sniegtu Jums iespēju izmantot mūsu tīmekļa vietni; apstrāde notiek, pamatojoties uz FPDAR 6. panta 1. paragrāfa f) apakšpunktu, lai realizētu mūsu likumīgās intereses, saistībā ar mūsu tīmekļa vietnes darbību.

Mēs apstrādājam uzkrātos datus, kas iegūti, izmantojot sīkdatnes un pseidonimizētos lietotāju profilus, lai veiktu tiešo mārketingu un tirgus izpēti, kā arī turpinātu attīstīt mūsu digitālo piedāvājumu atbilstoši lietotāju vajadzībām saskaņā ar FPDAR 6. panta 1. paragrāfa f) apakšpunktu, lai realizētu mūsu likumīgās intereses, kas saistītas ar mūsu tīmekļa vietnes izmantošanas analīzi.

Lai sniegtu atbildi uz Jūsu jautājumu, kas nosūtīts pa mūsu tīmekļa vietnē norādītajiem kanāliem, katrā gadījumā mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai izveidotu un uzturētu darījuma kontaktus saskaņā ar FPDAR 6. panta 1. paragrāfa f) apakšpunktu. Ja jautājums attiecas uz līguma noslēgšanu vai pirmslīguma darbībām, Jūsu personas dati tiks apstrādāti, pamatojoties uz FPDAR 6. panta 1. paragrāfa b) apakšpunktu.

Mēs apstrādājam mums iesniegtos datus, lai izmantotu mūsu informāciju un konsultāciju iespējas, lai nodrošinātu Jūsu izvēlētās opcijas izmantošanu, un, ja izvēlēsieties abonēt mūsu e–biļetenu, reģistrēt Jūs un nosūtīt Jums šo biļetenu. Šos personas datus mēs apstrādājam, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu un saskaņā ar FPDAR 6. panta 1. paragrāfa a) apakšpunktu. Lūdzu, atcerieties, ka jebkurā brīdī Jūs varat atsaukt savu piekrišanu ar paredzamu rezultātu, sazinoties ar mums, izmantojot kontakta kanālu, kas sniegts šīs informācijas pirmajā lapā par datu aizsardzību. Katrs e–pasta ziņojums ietver atteikšanos no biļetena saiti.

Ja mūsu tīmekļa vietnē Jūs veiksiet pasūtījumu vai reģistrēsieties mūsu tīmekļa vietnē kā lietotājs vai ar mērķi klienta konta izveidei, mēs apstrādāsim savāktos datus saistībā ar to, lai izpildītu ar Jums noslēgtos līgumus saskaņā ar FPDAR 6. panta 1. paragrāfa b) apakšpunktu.

Mēs arī varam apstrādāt datus saistībā ar to, ka Jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni, lai nodrošinātu mums uzlikto juridisko saistību izpildi; šī apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz FPDAR 6. panta 1. paragrāfa c) apakšpunktu.

Ciktāl tas ir nepieciešams, mēs apstrādājam personas datus (neatkarīgi no to apstrādes, ar mērķi  īstenot darba attiecības vai nodrošināt juridisko pienākumu izpildi) mūsu uzņēmuma vai trešo personu leģitīmo interešu mērķiem saskaņā ar FPDAR 6. panta 1. paragrāfa f) apakšpunktu. Likumīgas intereses var aptvert:

juridisko prasību pieteikšana un noraidīšana;

noziegumu novēršana un ar to saistīto izmeklēšanu vadīšana;

mūsu saimnieciskās darbības pārvaldīšana un tās tālāka attīstība, tajā skaitā riskā pārvaldīšana.

Vai Jūsu pienākums ir sniegt datus?

Informācija, kas nepieciešama, lai parakstītos uz mūsu biļetenu, informācijas un konsultācijas sniegšanai, tiešsaistes pasūtījumu veikšanai, lietotāja reģistrācijai vai lietotāju kontu izveidošanai ir atzīmēta kā informāciju, kas nepieciešama attiecīgajā tīmekļa vietnes lauciņā (piemēram, tīmekļa veidlapā); bez to neiesniegšanas, mēs nevaram sniegt Jums iespēju izmantot attiecīgās funkcijas.

Ja mēs savācam papildu datus par Jums, par to mēs informēsim Jūs, vai šāda informācija tiek sniegta, pamatojoties uz juridiskām vai līgumiskām saistībām vai tā ir nepieciešama līguma izpildei. Mēs parasti norādām informāciju, kas var tikt sniegta neobligāti kā informācija, kas neizriet no juridiskām vai līgumiskām saistībām, un nav nepieciešama līguma izpildei.

 

Kas saņem vai kam ir piekļuve pie Jūsu personas datiem?

Jūsu personas dati parasti tiek apstrādāti mūsu uzņēmumā. Atkarībā no personas datu kategorijas, piekļuvi Jūsu personas datiem tiek sniegti tikai kompetentiem departamentiem/organizatoriskajām vienībām. Šādas vienības, jo īpaši ietver departamentus, kas ir atbildīgi par mūsu digitālajiem piedāvājumiem (piemēram, tīmekļa vietni) un mūsu IT departamentu. Atkarībā no lomu/tiesību pārvaldības koncepcijas, pieeja personas datiem ir ierobežota ar funkciju un darbības jomu, kas nepieciešama atbilstošajam apstrādes mērķim.

Ja vien (un kādā apjomā) to pieļauj likums, mēs varam pārsūtīt Jūsu personas datus saņēmējiem ārpus mūsu uzņēmuma. Pie šādiem saņēmējiem var tikt pieskaitīti:

Xella grupas saistītās sabiedrības, kurām mēs varam pārsūtīt personas datus, lai veiktu statistikas analīzi un sniegtu tehnisko atbalstu mūsu sistēmām;

pakalpojumu sniedzēji, kuri, pamatojoties uz līgumiem, kas noslēgti ar mums atsevišķi, sniedz noteiktus pakalpojumus, kas var ietvert personas datu apstrādi, kā arī mūsu pakalpojumu sniedzēju apstiprinātos apakšuzņēmējus;

privātās vai valsts iestādes, ciktāl mums ir pienākums sniegt Jūsu personas datus, pamatojoties uz mums uzliktajām juridiskajām saistībām;

ārpakalpojumu sniedzēji, kas mūsu vārdā un pamatojoties uz atsevišķiem līgumiem nodrošina tādus pakalpojumus kā datu vākšana par Jums, mūsu tīmekļa vietņu uzturēšana, mūsu zvanu centra apkalpošana, e–pastu ziņojumu nosūtīšana un rakstiska informācija vai individuālas konsultācijas.

Vai mēs piemērojam automātisku lēmuma pieņemšanu?

Saistībā ar mūsu vietņu darbību mēs parasti neizmantojam automatizētu lēmumu pieņemšanu (tostarp profilēšanu) FPDAR 22. panta izpratnē. Ja šādus procesus mēs izmantosim nākotnē, Jūs saņemsiet no mums atbilstošu atsevišķu informāciju saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem.

Vai personas dati tiek pārsūtīti valstīm ārpus ES/EEZ?

Personas datus apstrādā galvenokārt Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas teritorijā; mēs neplānojam pārsūtīt personas datus uz citām valstīm.

Tikai saistībā ar tādu pakalpojumu sniedzēju izmantošanu, kuri piedāvā tīkla analīzes pakalpojumus, ir iespējams nodot informāciju saņēmējiem no tā sauktajām „trešajām valstīm”. „Trešās valstis” ir valstis, kas nepieder pie ne Eiropas Savienībai vai neietilpst Līgumā par Eiropas Ekonomikas zonu, kas, nevar nodrošināt pietiekamu datu aizsardzības līmeni, salīdzinot ar līmeni, kas ir spēkā Eiropas Savienībā.

Ja sniegtā informācija satur personas datus, tad pirms to pārsūtīšanas mēs pārliecināsim, ka attiecīga trešā valsts vai saņēmējs šajā valstī garantē nepieciešamo atbilstošo datu aizsardzības līmeni. Tas jo īpaši var izrietēt no lēmuma, kurā Eiropas Komisija norāda, ka attiecīgā trešā valsts parasti nodrošina pietiekamu datu aizsardzības līmeni. Mēs varam arī pārsūtīt personas datus, pamatojoties uz tā saucamajām ES līguma standartklauzulām, kas ir saskaņotas ar saņēmēju, vai – gadījumā, ja saņēmēji ir no ASV – balstoties uz Nolīguma principu ievērošanu starp ES un ASV par datu aizsardzību (tā saukt Privātuma Vairogu). Pēc pieprasījuma mēs labprāt sniegsim Jums papildu informāciju par atbilstošām un atbilstīgām garantijām, lai saglabātu atbilstošu datu aizsardzības līmeni; mūsu kontaktinformācija atrodama šīs informācijas par datu aizsardzību pirmajā lapā. Informācija par vienošanās dalībniekiem starp ES un ASV par datu aizsardzību (tā saukt Privātuma Vairogu), var arī atrast adresē: www.privacyshield.gov/list.

Cik ilgi tiek uzglabāti Jūsu personas dati?

Personas datus mēs parasti uzglabājam tik ilgi, kamēr mums ir pamatota interese tos uzglabāt, savukārt personas interese, uz kuru attiecas dati, apturēt turpmāko apstrādi nav saistošas. Mēs varam arī turpināt uzglabāt datus jau bez pamatotas intereses, ja vien pastāv piemērotas juridiskās saistības (piemēram, lai izpildītu likumā noteiktos datu glabāšanas pienākumus). Mēs izdzēšam personas datus, pat bez jebkādas darbības no personas puses, uz kuru šie dati attiecas, nekavējoties, sākot ar brīdi, kad to tālāka uzglabāšana vairs nav nepieciešama mērķiem, kādiem tie tika savākti vai citādi apstrādāti, vai ar brīdi, kad to tālāka uzglabāšana būs citādi aizliegta ar likumu.

Saistībā ar iepriekš minēto apstrādi, mēs regulāri:

izdzēšam pieteikšanās datus, ja vien to turpmāka uzglabāšana nav nepieciešama likumā paredzētajiem mērķiem, tostarp, piemēram, konstatējot datu ļaunprātīgu izmantošanas gadījumu un tehnisko kļūdu atklāšanu un novēršanu;

izdzēšam datus, kas tiek apstrādāti saistībā ar tiešsaistes pasūtījumiem, pēc šo datu uzglabāšanas likumiskā termiņa beigām; un

izdzēšam datus, kas tiek apstrādāti saistībā ar lietotāja reģistrēšanu vai klienta konta izveidi pēc reģistrācijas beigām vai pēc klienta konta noņemšanas.

Ja personas dati ir jāuzglabā, lai izpildītu juridiskas saistības, tie tiek turēti līdz attiecīgā uzglabāšanas termiņa beigām. Ja personas datus apstrādā tikai, lai izpildītu likumā noteiktos pienākumus tos glabāt, piekļuvi tiem parasti ierobežo tā, lai šie dati būtu pieejami tikai tad, kad tas ir vajadzīgs šā pienākuma izpildei.

Kādas ir Jūsu, kā subjekta tiesības, uz ko dati attiecas?

Kā personai, uz kuru attiecas dati, Jums ir tiesības:

- pieprasīt piekļuvi saviem personas datiem, FPDAR 15. pants;

-pieprasīt nepareizu personas datu labošanu, FPDAR 16. pants;

-pieprasīt noņemt jūsu personas datus, FPDAR 17. pants;

-pieprasīt ierobežot jūsu personas datu apstrādi, FPDAR 18. pants;

i-zmantot tiesības pārsūtīt datus, FPDAR 20. pants;

-iebilst pret jūsu personas datu apstrādi,FPDAR 21. pants.

Iepriekš minētās tiesības var tikt pieprasītas no mums, piemēram, iesniedzot mums paziņojumu, izmantojot kontaktinformāciju, kas sniegta šīs informācijas pirmajā lapā par personas datu aizsardzību.

Turklāt Jums ir tiesības iesniegt sūdzību kompetentajā uzraudzības iestādē par Jūsu personas datu apstrādi, FPDAR 77. pants.